Kadeřnictví
v Praze

Dámské a pánské kadeřnictví

Díky profesionálnímu přístupu získáváme nejen ocenění a certifikace, ale hlavně spokojené zákaznice.

Jsme kadeřnický salon v Praze zařazený do Wella Quality Salon. Tento titul udělují odborníci z Wella Professionals těm salonům, za jejichž kvalitu a servis se zaručují svým jménem. Víme, že nároky zákaznic na profesionální služby stoupají. Považujeme za svojí povinnost, abychom byli spojováni jen s tou nejkvalitnější péčí a servisem.

Prodlužování řas a kosmetika Praha

Oslňte svůdným pohledem!

K prodlužování řas používáme metodu PERFECT SILK LASHES jednotlivé řasy jsou aplikované jednotlivě na přirozené řasy speciálním lepidlem. Řasy dále rostou podle svého přirozeného cyklu s nalepenou řasou.

Přirozený vzhled

Řasy jsou vyrobené ze syntetického leštěného polyesteru, který je vytvarovaný tak, aby byl zabezpečený jejich přirozený natočený vzhled a příjemný pocit. Řasy na oku necítíte, oči nepálí, ani nevnímáte jiný nepříjemný pocit.

Permanentní použití

Trvalý voděodolný spoj je po aplikaci téměř neviditelný, což umožnuje denní nošení bez omezení aktivního životního stylu. Můžete dělat vše, na co jste zvyklé, včetně plavání, líčení atd.

Péče

Není nutná žádná speciální péče. Jejich doplnění je vhodné dělat vždy po čtyřech týdnech, aby se zachoval přirozený vzhled oka. Pouze nedoporučujeme používat voděodolnou řasenku z důvodu problematického odličování.

Nejčastější otázky

Jak dlouho mi prodloužené řasy na oku vydrží?

Důležitý je počet nalepených řas. U nás v salonu velmi dbáme na výsledný efekt nových řas. Nalepujeme maximální počet řas, co je pro dané oko možné a dle vlastních řas, na které lze umělé řasy nalepit. Proto je výsledný efekt vždy perfektní a vydrží velmi dlouho - cca 4-5 týdnů. A i když se řasy postupem času obnovují - vypadávají, tak je na oku stále dost jiných řas, které zajišťují stále perfektní vzhled oka.

Jak probíhá doplňování řas?

Při doplňování se nejprve odstraňují nečistoty a už špatně uchycené a odrostlé řasy – dělá se to proto, aby nové řasy déle vydržely, a aby odrostlé řasy nekazily výsledný efekt. Po takovéto úpravě oka se následně aplikují nové řasy. I po doplňování je výsledný vzhled řas vždy jako u nového setu. Doplnění trvá 2h.- stává se, že v některých salonech dělají doplňování za kratší čas, ale to se vždy musí odrazit na výsledné kvalitě a nízkém počtu aplikovaných řas!

Dají se prodloužené řasy sundat?

Dají se sundat speciální vodičkou nebo se nechají odrůst. To trvá cca 6týdnů. Vlastní řasy tato metoda nijak nezatěžuje, a jelikož řasy se stále obnovují, tak je to ani nijak nepoškozuje a neovlivňuje jejich počet ani kvalitu.

Shellac Praha Nehtová modeláž

Nehtová modeláž laky CND Shellac

Vyzkoušejte Shellac v Praze

Novinka roku 2011 od firmy CND, která způsobila revoluci v lakování nehtů a ostatní laky odsunula na druhou kolej!

Shellac je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu nehtů bez poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči.

Shellac se nanáší jako lak. Odstranění jen v 10 minutách! Žadné pilování! Žádné brusky! Výsledek: 14-ti denní nádherný zrcadlový lesk!

Společnost CND tento výrobek uvedla na světový trh zhruba před rokem a tím dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži – krásné a trvanlivé úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození.