737 071 564

Prodlužování vlasů ULTRAZVUKEM

Tuto metodu používají odborníci v oboru. Revoluční technika, která optimalizuje všechny přednosti obvyklých technik, nejmodernější technologie zabraňuje poškození vlastních vlasů, vhodné i pro velmi jemné vlasy, spoje ve tvaru mini placičky se naprosto přizpůsobí růstu vlastních vlasů a spoje prakticky necítíte. Velmi diskrétní metoda.

Pokud se rozhodnete pro prodloužení vlasů u nás, domluvíme si bezplatnou konzultaci, na které se dohodneme na počtu pramenů, barevné kombinaci, délce vlasů a metodě připevnění. Na konzultaci Vám spočítáme i přesnou cenu. Při objednání vlasů se platí záloha ve výši 30% z ceny.

Péče o pravé evropské vlasy je prakticky stejné, jako o Vaše vlastní. Prodloužené vlasy můžete žehlit, foukat, natáčet ... Doporučujeme pouze jednou za 14 dní vlasový zábal.

Protože prodloužené vlasy přirozeně odrůstají s Vašimi vlasy, je nutné je zhruba jednou za dva až čtyři měsíce posunout výš. Není to žádný problém, vlasy si nemusíte pokaždé kupovat nové. Při správné péči Vám prodloužené vlasy vydrží i několik let.