Prodlužování vlasů metodou mikro ring

Tato metoda je mechanická. Vlastní pramínek vlasů se spojí s prodlužovaným pramínkem malým kovovým kroužkem, tzv. micro ringem. Tato metoda je vhodná pro klientky s pevnými vlasy a využíváme ji zejména k prodlužování vlasů v zadní části hlavy a u dlouhovlásek. Výhodou této metody oproti keratinu je, že se prodloužené pramínky při obnově nezkracují o spoj. Z dlouhodobého hlediska je ekonomičtější. Tato metoda není vhodná pro klientky s jemnými vlasy.Pokud se rozhodnete pro prodloužení vlasů u nás, domluvíme si bezplatnou konzultaci, na které se dohodneme na počtu pramenů, barevné kombinaci, délce vlasů a metodě připevnění. Na konzultaci Vám spočítáme i přesnou cenu. Při objednání vlasů se platí záloha ve výši 30% z ceny.

Péče o pravé evropské vlasy je prakticky stejné, jako o Vaše vlastní. Prodloužené vlasy můžete žehlit, foukat, natáčet ... Doporučujeme pouze jednou za 14 dní vlasový zábal.

Protože prodloužené vlasy přirozeně odrůstají s Vašimi vlasy, je nutné je zhruba jednou za dva až čtyři měsíce posunout výš. Není to žádný problém, vlasy si nemusíte pokaždé kupovat nové. Při správné péči Vám prodloužené vlasy vydrží i několik let.