737 071 564

Prodlužování řas a kosmetika - Praha

Oslňte svůdným pohledem!

K prodlužování řas používáme metodu GLAMOUR LASHES jednotlivé řasy jsou aplikované jednotlivě na přirozené řasy speciálním lepidlem. Řasy dále rostou podle svého přirozeného cyklu s nalepenou řasou.

Přirozený vzhled

Řasy jsou vyrobené ze syntetického leštěného polyesteru, který je vytvarovaný tak, aby byl zabezpečený jejich přirozený natočený vzhled a příjemný pocit. Řasy na oku necítíte, oči nepálí, ani nevnímáte jiný nepříjemný pocit.

Permanentní použití

Trvalý voděodolný spoj je po aplikaci téměř neviditelný, což umožňuje denní nošení bez omezení aktivního životního stylu. Můžete dělat vše, na co jste zvyklé, včetně plavání, líčení atd.

Péče

Není nutná žádná speciální péče. Jejich doplnění je vhodné dělat vždy po čtyřech týdnech, aby se zachoval přirozený vzhled oka. Pouze nedoporučujeme používat voděodolnou řasenku z důvodu problematického odličování.

GLAMOUR LASHES (ŘASA NA ŘASU)

Jedná se o revoluční techniku prodlužování a zhušťování řas technikou lepení řasy na řasu. Používáme hedvábně jemné Glamour řasy k dosažení přirozeného vzhledu.

VOLUME LASHES (2D - 5D METODA)

Technika spočívá v aplikaci 3 ultratenkých "nic nevážících" řas na jednu řasu přírodní. Výsledkem je maximální objem se zachováním přirozeného vzhledu.

 

Dbáme na správnou aplikaci, která má vliv jak na trvanlivost, tak na prevenci případných komplikací
(alergie, svědění apod.), a proto zaměstnáváme jen skutečné profesionály s letitou praxí.

Nejčastější otázky

Jak dlouho mi prodloužené řasy na oku vydrží?

Důležitý je počet nalepených řas. U nás v salonu velmi dbáme na výsledný efekt nových řas. Nalepujeme maximální počet řas, co je pro dané oko možné a dle vlastních řas, na které lze umělé řasy nalepit. Proto je výsledný efekt vždy perfektní a vydrží velmi dlouho - cca 4-5 týdnů. A i když se řasy postupem času obnovují - vypadávají, tak je na oku stále dost jiných řas, které zajišťují stále perfektní vzhled oka.

Jak probíhá doplňování řas?

Při doplňování se nejprve odstraňují nečistoty a už špatně uchycené a odrostlé řasy – dělá se to proto, aby nové řasy déle vydržely, a aby odrostlé řasy nekazily výsledný efekt. Po takovéto úpravě oka se následně aplikují nové řasy. I po doplňování je výsledný vzhled řas vždy jako u nového setu. Doplnění trvá 2h.- stává se, že v některých salonech dělají doplňování za kratší čas, ale to se vždy musí odrazit na výsledné kvalitě a nízkém počtu aplikovaných řas!

Dají se prodloužené řasy sundat?

Dají se sundat speciální vodičkou nebo se nechají odrůst. To trvá cca 6týdnů. Vlastní řasy tato metoda nijak nezatěžuje, a jelikož řasy se stále obnovují, tak je to ani nijak nepoškozuje a neovlivňuje jejich počet ani kvalitu.

Kosmetika

V našem kosmetickém studiu nabízíme veškeré základní kosmetické služby:

  • péče o pleť,
  • ošetření mladé pleti,
  • líčení,
  • depilace horkým voskem.

Ceník kosmetických služeb

Líčeni denní 490 Kč
Líčení večerní 690 Kč
Celkové ošetření 485 Kč
Microneedling 800 Kč
Depilace od 180 Kč
 

Provádíme speciální ošetření:

  • chemický peeling - je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu. Slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů. Vypíná a hydratuje pleť. Používáme kyselinu mléčnou.
  • microneedling - velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je to metoda vhodná pro všechny typy pleti a kterýkoli věk. Zpomaluje nástup stárnutí kůže, zlepšuje pružnost pokožky, snižuje hloubku hlubokých vrásek a vyhlazuje jemné vrásky. Zmírňuje pigmentaci a hydratuje pokožku. Provádí se speciálním přístrojem s jednorázovým i jehličkovými nástavci. Ošetření je zcela bezbolestné.
Používáme španělskou profesionální kosmetiku:
INTEGRA, GERMAINE DE CAPUCCINY a italskou René D´essay.